Yakındaki Lastikçi

Yakındaki Lastikçi

Lastiğiniz patladı ve yolda mı kaldınız? Hızlı ve güvenli bir şekilde aracınızı sağa çekip yakındaki lastikçi ekibimizden bizleri her daim arayarak ulaşabilirsiniz. Unutmayın bir telefon kadar yakınınızdayız. Uzman ve profesyonel ekibimiz tam donanımlı mobil araçlarımızla lastik değişim hizmeti sunuyoruz. Seyahatiniz esnasında patlayan lastikleriniz için artık Yakındaki Lastikçi nerede diye dert etmenize gerek kalmadı. Bursa’nın her yerinden lastik patlaması sonucu değişmesi ya da tamir olması gereken lastiklerinizi yerinde değişim ve tamir ile onararak yolculuğunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Bu hizmete tüm araç sınıfları; Motosiklet, otomobil, hafif ticari ya da ticari sınıfındaki tüm araçlarımız için lastiğiniz ister patlasın ister yarılsın tam donanımlı mobil araçlarımızla sizlere hizmet veriyoruz.

Yakınımdaki Lastikçi

Tam donanımlı mobil araçlarımızla siz değerli müşterilerimize lastik tamiri hizmetimiz devam ediyor. Araçlarımız içerisinde hava kompresörü, değişim tabancaları, anahtarlar, lastik kitleri, yedek stepneler yer almaktadır. Bu sayede lastik tamiri ve değişimi sırasında ne gerekiyorsa tüm malzemeler mobil donanımlı araçlarımızda yer almaktadır. Ekiplerimiz içinde hizmet veren personellerimiz gerekli bilgi ve eğitimleri alarak sahaya inmektedir. Ayrıca çağrı merkezimiz üzerinden de yol yardım isteyen müşterilerimize de telefonla 7/24 ayrıcalıklı hizmet ermeye deva ediyoruz.

Seyahat esnasında yarılan ya da patlayan lastikler için ekiplerimizden yedek lastik talep edildiği zaman lastik de getirilebilmektedir. Bu sayede adres adres dolaşıp yedek lastik aramanıza gerek kalmamaktadır. Müşterilerimiz ister nakit ister kredi kartı isterlerse de yol yardım asistan poliçelerinden birini satın alarak bu hizmeti dilediği an kullanabilmektedir.

Yakındaki Lastikçi
Yakındaki Lastikçi

Bir cevap yazın